ביום רביעי בערב התקיים במרכז הקהילתי ערב הוקרה לספורטאים מצטיינים לשנת 2017 אשר זכו להישגים ספורטיביים באליפויות הארץ ובתחרויות בינלאומיות.

הטקס התקיים במעמד ראש המועצה מאיר דהן ומנכ"ל מרכז  הפועל יורם אורנשטיין.

השנה זכו בפרס זה 54 ספורטאים אשר הגיעו מתחומי הספורט: שחייה אומנותית, כדורגל, אקרובטיקה, קארטה, קליעה למטרה ברובה אוויר והדיפת כדור ברזל.

את הטקס פתחנו עם סרטון מרשים על כל פעילויות הספורט המתקיימות במרכז הקהילתי "מפגשים". לאחר הברכות עלו הספורטאים, כל אחד בתורו, לקבלת הפרס מידי ראש המועצה ומכובדים נוספים.

בטקס ציין ראש המועצה כי  "ספורט הוא לא רק נפש בריאה בגוף בריא כפי שנהגנו פעם לומר, אלא ספורט הוא גם להתרגל מגיל צעיר לעבוד בצוות, לדעת להתמודד עם כישלונות והצלחות, להבין שגם בספורט יש ערכים של עזרה הדדית, של חברות, של שתוף פעולה, של הרמוניה, של תיאום, של אחריות, של העזה ועוד. את הערכים האלה לא לומדים בביה"ס ועד שמגיעים לבגרות זו ההזדמנות לחוות אותם ולהתמודד איתם. ספורטאי שיודע להפסיד ולנצח, לעבוד יחד, למצות את יכולותיו, להעז, לעבוד בצוות ולחשוב יצירתי יהיה גם אזרח כזה, איש עסקים כזה, סטודנט כזה, רופא כזה וכו'. לכן – חינוך לספורט הוא חינוך חשוב מאין כמוהו להצלחה בחיים"

עוד ציין ראש המועצה לשבח את ירון זרד מנהל מחלקת הספורט על מצווינות ניהולית בספורט והעניק לו מגן הוקרה. לסיום דבריו הביע ראש המועצה את תקוונתו לתת תנופה נוספת לספורט במזכרת בתיה עם בניינו של הקאנטרי קלאב החדש

הטקס, שהופק ע"י מחלקת הספורט, היה מכובד ומרגש מאו וההספורטאים הצעירים היו מאוד נרגשים מהמעמד.

ברכות לספורטאים המצטיינים ובהצלחה בשנת 2018.

לסרטון שהוצג בתחילת הארוע לחץ כאן  https://youtu.be/wvhAf7VDwaY

 

הנה כמה תמונות שצולמו בארוע: