ביום שישי האחרון נחנכה "כיכר צור'," בכניסה המזרחית למושבה.
בטקס המכובד והמרגש נכחו כ-600 בני נוער ותושבים.
מדבריה של אימו,  הדר אלפי: "...היית בעולמנו אור גדול - עצום מכדי לתפוס, הרעות העמוקה, הנתינה שלך, הדאגה לאחר - ויותר מכל, האהבה הגדולה שלך הביאה לעולמנו שפע של שמחת חיים וחיבור מיוחד בין הרבה מאוד אנשים.
...נשארנו כאן כולנו להמשיך בדרככם המופתית להעניק מעצמנו, מתוך כאבנו העצום - למען הסדרת פעילות המכינות הקדם צבאיות, מתוך הכרה עד כמה המפעל הציוני הזה חשוב ומשמעותי לנו כעם וכמדינה."

ניתן ללחוץ כאן לאלבום התמונות שהועלה בפייסבוק

המועצה רוצה להודות לכל מי שעזר ותרם מזמנו ואפשר את הקמת האנדרטה - תודה לנעמי רביע על הנחיית הטקס ברגישות רבה, לסיוון רהב מאיר שכיבדה את הטקס בנוכחותה ועל דבריה היפים. תודה לעושים במלאכה -חברת הבניה אפגד , שסייעה בתכנון ,פיתוח ובינוי של פינת ההנצחה- החומרים והתכנון של פינת ההנצחה מדמים שביל היורד אל הנחל, לכן נבחרו אבני מידרך וספסלים שצורתם חלוקי נחל ולצידם גינון תואם. ובמיוחד ליעל הניג דקל, סמנכ"לית השיווק ולחיים דננברג מחברת חי עד שסייע לתכנון והעיצוב בהתנדבות תודה גם לאמין באג'ס על הבצוע בפועל של פינת ההנצחה, לגבי חיון הצלם, לטלי כץ מנהלת בית הספר למוסיקה ב"מפגשים" שדאגה ללווי המוזיקלי, לגל יינוב – גיטרה וטובי ונוגה ידין שבצעו את השיר, לחברת מוזיקנסקי על מערכת ההגברה, ולעובדי המועצה והמתנ"ס שעזרו בכל הנדרש – ובפרט ישראל גרינפלד, אסף חיים וכרמלה ארקין.